Díly a doplňky k modelům

Startovací rampa

Stylový stojánek pro modely raket, vhodný pro scifárny z padesátých let. Měřítko tisku je potřeba vyzkoušet a nastavit podle rozměrů rakety, která má na stojánku stát.


Slepil a vyfotil Diderick A. den Bakker - díky.

Proudový motor Klimov VK-1

Jednoduchá jednostránková vystřihovánka slavného motoru z Migu patnáctky a pár dalších ruských tryskáčů. Měřítko 1:32. Vystřihovánka není vybarvená a obsahuje jenom základní díly viditelné na níže uvedeném schématickém průřezu, vyfocený exemplář je vybarvený a odetailovaný ručně.

Doplňky k autojeřábu

Pár dílů pro Chriessův jeřáb LTM-1300 v měřítku 1:24. Nevybarveno, stejně jako zbytek vystřihovánky.

Terénní kola

Průměr 39 mm, šířka 22 mm, plastické boky a traktorovitý vzorek. K libovolnému využití, bez konkrétní předlohy. Vystřihovánka je bílá, sada na fotce je natřená temperami.

Terénní vzorek

Pro pneumatiky s průměrem 60 mm, šířkou běhounu 13 mm a plastickými boky. Vzorek tohohle typu se vyskytuje na různých nakladačích, válcích, náklaďácích a podobně.

Přídavné nádrže

Pro vesmírný výsadkový člun UD4L Cheyenne od Honzy Rükra. Instalují se místo zadních raketnic - viz foto. Vytvořil jsem je pro konverzi na hasičský speciál (proto v souboru najdete i pár součástek na vodní děla), ale dají se využít i jinak, třeba pro nějakou průzkumnou verzi s extra dlouhým doletem.

Reklamy: