Papírová galerie

V této sekci se můžete pokochat fotografiemi našich modelů a případně se o jednotlivých kouscích něco bližšího dozvědět (na co si dát při stavbě pozor a tak). Stačí si v nabídce nalevo vybrat, čí vitrínku si chcete prohlédnout.

Chcete se přidat?

Jestli taky modelaříte, chtěli byste se pochlubit fotkami, ale nemáte je kam dát nebo nevíte jak, naše galerie je vám k službám. Pokud vám výpočetní technika nic moc neříká a radši byste nechali technické detaily na někom jiném, nebo jestli vám z nějakého důvodu nevyhovují automatické galerie (papirove-modely.cz, papergallery.cz, Rajče, Picasa apod.) a do tvorby samostatné webové stránky se vám nechce, jste na správné adrese. Stačí mi napsat mailem nebo do knihy, určitě se domluvíme.

A podrobnosti? Provoz stránky mě nic nestojí, takže po vás taky nebudu nic chtít. Místa máme 1 GB zaplněný zatím z necelých dvou desetin. Obsah stránek píšu ručně, takže nás nic neomezuje, můžu sem dát v podstatě cokoli (včetně interaktivních prvků). Vzhled svojí galerie si můžete vymyslet podle libosti, jenom pozadí nechte pokud možno bílé. Je zcela na vás, kolik toho o sobě nebo o jednotlivých modelech prozradíte - žádné konkrétní údaje nevyžaduji. To bude asi tak všechno, kdyžtak se ptejte :-).

Reklamy: